Zawody w

LANDO

wszystko co powinieneś wiedzieć o naszych zawodach

STREFA RELAXU

STREFA FOOD

DARMOWY PARKING

PLAC ZABAW

MOŻLIWOŚĆ WYJŚCIA Z PSEM

Aktualności

Dowiedz się, co aktualnie dzieje się w LANDO.

Nowość!

SEZON 2024 W LANDO

W 2024 roku chcemy zaprosić wszystkich na dwa terminy zawodów w skokach przez przeszkody. Pierwszy termin już za 3 miesiące.…

Zobacz, co czeka Cię na najbliższym wydarzeniu!

Kawałek histori

Zobacz co się działo u nas na przestrzeni lat

CAIO 4* H2 Mistrzostwa Polski w Powożeniu

W 2021 roku zorganizowaliśmy po raz pierwszy w historii w Polsce zawody rangi 4* w powożeniu – CAIO 4* H2 budując po raz kolejny piękną historię powożenia  w Polsce. W zawodach drużynowych realizowało 5 reprezentacji. Rywalizację wygrała Reprezentacja Polski w składzie Weronika Kwiatek, Rafał Wojtacha, Bartłomiej Kwiatek. Miejsca na podium uzupełniła ekipa z Austrii i USA.

W ramach tych zawodów odbyła się również rywalizacja w Mistrzostwach Polski w powożeniu zaprzęgami praokonnymi i zawody międzynarodowe CAI 3* i CAI 2*.

Mistrzostwa Polski w powożeniu zaprzęgami parokonnymi

Zaprzęgi parokonne to pokaz piękna i współpracy. Towarzyszą mu zupełnie inne emocje niż zawodom w skokach przez przeszkody. 

W 2019 zorganizowaliśmy Mistrzostwa Polski w powożeniu po raz trzeci. Na pokazach można spotkać niezwykle ciekawych ludzi i poznać osoby o podobnej pasji. Wiele przyjaźni zostało zawartych w czasie tych i poprzednich pokazów organizowanych w Lando.

Dwudniowe zawody regionalne i towarzyskie w skokach przez przeszkody

Skoki przez przeszkody zawsze wywołują spore emocje. W tej formule spotkaliśmy się trzeci raz!

Skoki przez przeszkody to wielki wysiłek zarówno dla koni, jak i dla zawodników. Publiczność przejmuje emocje z toru przeszkód i to czuć przechadzając się pomiędzy ludźmi. 

✪✪ Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody

Pierwsze od lat na śląsku zawody tego typu to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszej historii. 

Wysoka ranga zawodów ogólnopolskich zawsze przyciąga rzesze fanów jeździectwa, ale też sporo osób pragnących obejrzeć skoki przez przeszkody na najwyższym poziomie.

Dwudniowe zawody regionalne i towarzyskie w skokach przez przeszkody

Wspaniała impreza, w czasie której można było oglądać profesjonalne zmagania między zawodnikami i przy okazji rozkoszować się okolicznościami przyrody.

Cały ośrodek jest zbudowany tak, aby można było rodzinne spędzać tam czas. Zadbaliśmy o parking, strefę gastro i przygotowaliśmy otoczenie na odwiedziny małych i dużych gości.

Mistrzostwa Polski w powożeniu zaprzęgami parokonnymi

Po raz kolejny spotkaliśmy się na Międzynarodowych Zawodach CAI 3*, CAI 2* i CAI 1* oraz Zawodach Krajowych w powożeniu. 

To było mnóstwo emocji i przepięknych pokazów. Zaprzęgi parokonne to mało popularna w Polsce rozrywka, tym bardziej cieszyliśmy się, że możemy pokazać najpiękniejszą stronę tego sportu w naszym ośrodku.

Skoki przez przeszkody Lando Cup 2017

4 weekendy świetnej zabawy z zawodami regionalnymi i towarzyskimi w skokach przez przeszkody.
To było pierwsze duże wydarzenie, które udało nam się zorganizować w Lando. Wspominamy ten czas ze wzruszeniem – nasze wielkie marzenie zaczęło się spełniać!

Mistrzostwa Polski w powożeniu zaprzęgami parokonnymi

Międzynarodowe Zawody Rangi CAI 3*, CAI 2* i CAI 1* oraz Zawody Krajowe w powożeniu to była rozrywka na światowym poziomie.

Lando jest jednym z najnowocześniejszych ośrodków w Europie, dlatego zorganizowanie tego turnieju było dla nas wielkim powodem do dumy, ale też sprawdzianem naszych możliwości.