Eventy w

LANDO

Zorganizuj z nami swoje wydarzenie

Zorganizuj u nas swoją imprezę!

Wesela

Wyjątkowy klimat, niesamowita sceneria, przestrzeń do różnych aranżacji oraz doświadczony personel. To wszystko sprawi że dzień Twojego Wesela będzie niezapomniany!

Wigilie firmowe

To wyjątkowy czas, który warto spędzić w klimatycznej oprawie świec i wyjątkowej aranżacji. Zapraszamy do organizacji Wigilii firmowej w Lando a na pewno ten czas będzie dobrze wspominany w zespole!

Przyjęcia okolicznościowe

Organizujesz urodziny lub rocznicę? Szukasz miejsca na tą wyjątkową okazję? Dobrze się składa! W Lando znajdziesz doskonała kuchnię oraz aranżację przystosowaną idealnie dla Ciebie.

Słodki stół

Wyrafinowane, smaczne i przede wszystkim słodkie propozycje naszego Szefa Kuchni zachwycą Twoich gości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Catering

Organizujesz domówkę?

Niewielkie urodziny? Może odwiedzają Cię rodzice lub teściowie, a ty nie masz pomysłu czym ich ugościć? Mamy na to receptę – Catering z Lando.

Studniówka

Studniówki to nieodłączny element początków roku! Zapraszamy do organizacji imprez studniówkowych w pełni klimatyzowanej , przestrzennej sali z dużym parkietem oraz miejscem do siedzenia.

Konferencje

Szereg udogodnień, duży parking, multimedialne sale konferencyjne, doświadczenie w realizacji konferencji. To wszystko czeka na Ciebie podczas organizacji twojego wydarzenia w Lando.

LANDO – TWOJA IMPREZA W NASZYCH RĘKACH

ZAPRASZAMY DO LANDO

Catering od Lando

POTRZEBUJESZ CATERING? NAPISZ DO NAS A MY WYCENIMY I ZORGANIZUJEMU TO DLA CIEBIE

Sale Weselne i Bankietowe Lando
1
m2 powierzchni
1
miejsc siedzących
1
lat doświadczenia
1
miejsc noclegowych